U11 GROUP B, U11 (Arran-Elderslie Minor Hockey)

Standings

Available Standings Previews

  • For This Team (2)
  • Other Related (8)
TeamPts
1
1
0
0
0
0
0
0
View Full Standings

Other League Games

  • Recent (17)
    -- Mon, Feb 19 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Elite Round Robin
    7:00PM
    Zurich Thunder
    @
    Howick Hornets Green
    [L11E9] Howick Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    4:45PM
    Owen Sound Jr. Attack Gold
    0-6
    Walkerton Capitals 2
    [L11WN20] Walkerton Community Centre
    -- Sun, Feb 18 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    6:00PM
    Owen Sound Jr. Attack Gold
    6-2
    Bruce Peninsula Predators Black
    [L11WN3] Lions Head Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    6:00PM
    Saugeen Shores Storm 4
    4-4
    Saugeen Shores Storm 1
    [L11SN13] Saugeen Shores Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    5:00PM
    Kincardine Kinucks 2
    3-0
    Bruce Peninsula Predators Red
    [L11WN6] Lions Head Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    3:00PM
    South Bruce Blades
    2-3
    Goderich Sailors White
    [L11WS9] Maitland Recreation Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    2:00PM
    Huron-Bruce Blizzard Grey
    3-1
    Walkerton Capitals 1
    [L11MN18] Walkerton Community Centre
    -- Sat, Feb 17 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    5:30PM
    Wingham Ironmen Yellow
    7-2
    Mt. Forest Rams
    [L11MS9] Mount Forest Sports Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    11:00AM
    Walkerton Capitals 1
    1-6
    Huron-Bruce Blizzard Grey
    [L11MN8] Ripley Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    10:30AM
    Bruce Peninsula Predators Black
    0-9
    Walkerton Capitals 2
    [L11WN17] Walkerton Community Centre
    -- Thu, Feb 15 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Regular Season | South
    6:30PM
    Mitchell Meteors
    1-5
    Listowel Cyclones 2
    [U11LS72] Steve Kerr Memorial Complex
    [CANCELLED] MH-LL | 2023-2024 | U11 | Regular Season | Central
    6:15PM
    Saugeen Shores Storm 3
    @
    Wingham Ironmen Blue
    [U11LC131] North Huron Wescast Community Complex
    -- Wed, Feb 14 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Regular Season | North
    7:15PM
    Owen Sound Jr. Attack Red
    4-1
    Kincardine Kinucks 1
    [U11LN43] Davidson Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Regular Season | Central
    6:45PM
    Minto Mad Dogs
    2-2
    South Bruce Blades
    [U11LC110] Teeswater Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Regular Season | Central
    6:15PM
    Saugeen Valley Steelheads 3
    1-4
    Listowel Cyclones 1
    [U11LC44] Steve Kerr Memorial Complex
    -- Tue, Feb 13 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Regular Season | South
    6:30PM
    Wingham Ironmen Yellow
    4-5
    Listowel Cyclones 2
    [U11LS71] Steve Kerr Memorial Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Regular Season | South
    6:00PM
    Mitchell Meteors
    5-5
    Goderich Sailors White
    [U11LS54] Maitland Recreation Centre
  • Today (2)
    -- Tue, Feb 20 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    6:30PM
    Wingham Ironmen Blue
    @
    Listowel Cyclones 2
    [L11MS7] Steve Kerr Memorial Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    7:00PM
    Owen Sound Jr. Attack Red
    @
    TCDMHA Rebels
    [L11SN26] Keady Arena
  • Upcoming (33)
    -- Wed, Feb 21 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    6:00PM
    Blyth-Brussels Crusaders
    @
    Central Perth Predators
    [L11WS5] Elma-Logan Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    6:00PM
    Huron-Bruce Blizzard White
    @
    Saugeen Valley Steelheads 3
    [L11SS34] Durham & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    6:15PM
    Mt. Forest Rams
    @
    Listowel Cyclones 1
    [L11MS2] Steve Kerr Memorial Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Elite Round Robin
    7:00PM
    Arthur Vipers
    @
    Howick Hornets Green
    [L11E7] Howick Community Centre
    -- Thu, Feb 22 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    6:00PM
    Saugeen Valley Steelheads 3
    @
    Minto Mad Dogs
    [L11SS21] Palmerston Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    6:00PM
    Saugeen Shores Storm 2
    @
    AEMHA Ice Dogs A
    [L11MN2] Tara Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    7:00PM
    Goderich Sailors Black
    @
    Saugeen Valley Steelheads 1
    [L11SS27] Hanover P&H Centre
    -- Fri, Feb 23 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    6:00PM
    Walkerton Capitals 2
    @
    Owen Sound Jr. Attack Gold
    [L11WN16] Julie McArthur Regional Recreation Centre (1 - West)
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    6:30PM
    Central Perth Predators
    @
    Blyth-Brussels Crusaders
    [L11WS1] Brussels Morris Grey
    -- Sat, Feb 24 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    8:00AM
    Mid-Huron Huskies 1
    @
    Goderich Sailors Black
    [L11SS6] Maitland Recreation Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    9:00AM
    Kincardine Kinucks 2
    @
    Owen Sound Jr. Attack Gold
    [L11WN15] Julie McArthur Regional Recreation Centre (2 - East)
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    10:00AM
    Saugeen Shores Storm 2
    @
    Walkerton Capitals 1
    [L11MN19] Walkerton Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    11:30AM
    Drayton Defenders
    @
    Saugeen Valley Steelheads 2
    [L11SS31] Normanby Arena Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Elite Round Robin
    11:45AM
    Zurich Thunder
    @
    Arthur Vipers
    [L11E3] Arthur Area Recreation Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    12:30PM
    TCDMHA Rebels
    @
    Saugeen Shores Storm 4
    [L11SN19] Southampton Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    1:00PM
    Kincardine Kinucks 1
    @
    Saugeen Shores Storm 1
    [L11SN12] Saugeen Shores Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    1:45PM
    Shallow Lake Lakers Yellow
    @
    AEMHA Ice Dogs A
    [L11MN3] Chesley Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    2:00PM
    Kincardine Kinucks 2
    @
    Bruce Peninsula Predators Black
    [L11WN2] Wiarton Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    2:15PM
    Mt. Forest Rams
    @
    Wingham Ironmen Blue
    [L11MS15] North Huron Wescast Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    5:45PM
    Goderich Sailors White
    @
    Mitchell Meteors
    [L11WS15] Mitchell Arena
    -- Sun, Feb 25 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    12:00PM
    Listowel Cyclones 2
    @
    Mt. Forest Rams
    [L11MS11] Mount Forest Sports Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    1:15PM
    Mid-Huron Huskies 1
    @
    Drayton Defenders
    [L11SS2] PMD Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    1:30PM
    Saugeen Valley Steelheads 1
    @
    Mid-Huron Huskies 2
    [L11SS20] Hensall & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    2:30PM
    Kincardine Kinucks 1
    @
    AEMHA Ice Dogs B
    [L11SN1] Paisley Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    2:30PM
    AEMHA Ice Dogs A
    @
    Shallow Lake Lakers Yellow
    [L11MN13] Shallow Lake & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Elite Round Robin
    3:30PM
    Arthur Vipers
    @
    Zurich Thunder
    [L11E10] Zurich Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    3:30PM
    TCDMHA Rebels
    @
    Shallow Lake Lakers Black
    [L11SN23] Shallow Lake & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    5:00PM
    Goderich Sailors White
    @
    Blyth-Brussels Crusaders
    [L11WS2] Blyth & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    5:30PM
    Saugeen Valley Steelheads 3
    @
    Goderich Sailors Black
    [L11SS8] Maitland Recreation Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    6:00PM
    Saugeen Shores Storm 1
    @
    Owen Sound Jr. Attack Red
    [L11SN9] Bayshore Community Centre
    -- Mon, Feb 26 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    6:30PM
    Shallow Lake Lakers Yellow
    @
    Walkerton Capitals 1
    [L11MN20] Walkerton Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    6:30PM
    Minto Mad Dogs
    @
    Saugeen Valley Steelheads 2
    [L11SS32] Normanby Arena Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    8:00PM
    Mt. Forest Rams
    @
    Wingham Ironmen Yellow
    [L11MS19] North Huron Wescast Community Complex
Team Record
2023-2024
Upcoming Games
Feb
25
Sun
U11 GROUP B
2:30 PM
vs Kincardine Kinucks 1L11SN1
Paisley Community Centre
Mar
01
Fri
U11 GROUP B
6:00 PM
@ Owen Sound Jr. Attack RedL11SN8
Bayshore
Mar
07
Thu
U11 GROUP B
7:15 PM
vs Saugeen Shores Storm 1L11SN2
Tara Community Centre
Mar
09
Sat
U11 GROUP B
12:30 PM
@ Saugeen Shores Storm 4L11SN21
Southampton
Mar
11
Mon
U11 GROUP B
7:00 PM
vs Shallow Lake Lakers BlackL11SN4
Chesley Community Centre
Mar
14
Thu
U11 GROUP B
7:15 PM
vs Saugeen Shores Storm 3L11SN3
Tara Community Centre
No events for Tue, Feb 20, 2024
No events for Wed, Feb 21, 2024
No events for Thu, Feb 22, 2024
No events for Sat, Feb 24, 2024
Our Sponsors